Drukuj

Medal w Biathlonie Letnim

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny

4 kwietnia 2019 r. Maksymilian Kosmacz wywalczył srebrny medal w Biathlonie Letnim rozgrywanym podczas Mistrzostw Powiatu w Szklarskiej Porębie (5:34; 0/0 - strzelanie bezbłędne). Na VII m - Wojciech Wojtak (6:35; 0/0). W swojej kategorii Antoni Paszkowski na IX m (4;28; 2), a Dominik Błażków na XI m (4:37; 1). Na kolejnych pozycjach: Olgierd Kordasiewicz, Krzysztof Lubera, Wiktor Sobieszczuk, Filip Majewski, Kacper Bielecki, Benjamin Scott, Karol Misiak, Michał Ławniczak, Francisze Pilc, Patryk Taterka i Damian Gibes. Drużynowo chłopcy SP Kopaniec tuż za podium na IV miejscu.

Wśród dziewcząt najwyżej została sklasyfikowana nasza najmłodsza zawodniczka - Julia Sawicz - IX m (4:21; 1), XIII była Oliwia Strojek (7:40; 2/1). Na kolejnych miejscach: Zofia Frankowska, Hanna Wdowiak i Patrycja Ruta. Dziewczęta zajęły VI lokatę.